Evening View Walk Segway Fun - NEW Horseback Riding Teambuilding Medieval Evening Canoeing outside of Prague Balloon over Prague Ice Hockey Samurai's day
Lunch Boat with Music & Lunch Paintball Outdoor Karlovy Vary Bobsleigh Track Parties Bowling Canoeing in Prague Brewery Tour Skydive Arena - Flying

New job position

Manažer rezervací

Jsme dynamicky se rozvíjející incomingová agentura s třináctiletou tradicí, která se zabývá zajišťováním procházek Prahou pro individuální klientelu. Aktuálně hledáme nové kolegy do naší kanceláře v centru Prahy na pozici manažera rezervací. Možnost okamžitého nástupu.

Náplň práce:

  • Zpracování rezervací pro FIT klientelu z partnerských rezervačních systémů
  • Zajištění doprovodných služeb k těmto rezervacím (transfery, restaurace, prohlídky apod.)
  • Koordinace činnosti průvodců
  • Kalkulace cen privátních objednávek
  • Řešení nestandardních situací

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi v cestovním ruchu, není podmínkou
  • Vhodné pro absolventy se zájmem o cestovní ruch
  • Aktivní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Uživatelskou znalost Word, Excel, PowerPoint
  • Spolehlivost a pečlivost, zodpovědný přístup, časovou flexibilitu, odolnost proti stresu, pro-klientskou orientaci, kreativitu, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Perspektivní pracovní pozici se zajímavou a odpovědnou pracovní náplní
  • Získání zkušeností v cestovním ruchu, možnost podílet se na tvorbě nových produktů
  • Úplné zaškolení
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Profesní růst
  • Aktivní využití znalostí cizích jazyků
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Kancelář v centru Prahy

Zasílat životopisy prosím na head@funinprague.eu
Jméno: Hana Stündlová, tel.: 723 015 242

Odbavování klientů

Cestovní agentura přijme nové kolegy na spolupráci s klienty na turisticky frekventovaném místě v centru Prahy. Vhodné i jako přivýdělek pro studenty VŠ nebo maminky na mateřské dovolené.

  • odbavování klientů na meeting pointu – kontrola voucherů
  • poskytování informací
  • prodej lístků
  • doprovod klientů na aktivity

Požadujeme:

  • aktivní znalost anglického jazyka (další cizí jazyky výhodou)
  • plnoletost
  • příjemný vzhled a dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost, dochvilnost, pečlivost
  • alespoň základní znalost informačních technologií (scanning QR kódů)
  • časovou flexibilitu během všedních dnů i víkendů (9:30 – 13:30; 18:30 – 20:00)
  • možnost plánovat si směny

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení od 150,-Kč/h
  • přátelský kolektiv
  • práci v krásném prostředí historického centra Prahy
  • zaškolení
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Nástup: ihned

Průvodce / Asistent cestovního ruchu

Hledáme profesionální, dynamické, flexibilní a spolehlivé průvodce a asistenty se smyslem pro improvizaci, humor, cit a herecké nadání.

Požadujeme:

  • Požadovaná jazyková vybavenost je alespoň jeden z jazyků: Němčina, Angličtina, Italština, Ruština
  • Kombinace dvou a více jazyků výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Licence – průvodce Prahou (pro asistence není podmínkou)
  • Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup.
  • Příjemné a reprezentativní vystupování.

Nabízíme:

  • Zaškolení a profesní růst.
  • Příjemnou a vstřícnou pracovní atmosféru.
  • Motivační platové ohodnocení.
  • Dlouhodobou spolupráci.

© Funinprague 2007 - 2018 | All Rights Reserved | Design and code: Otakar Korolus & maka.cz | Illustration by: DaliArt | Links
Paintball Outdoor | Range Shooting | The Best of Prague | Prague Castle | Beer Walk | Medieval Evening | Boat Rides